prostor39

Instant composition practice sessions

 

Thursdays 9:30-11:30

For English scroll down


Začínáme 21.9.!

místo: Tep39, Praha.


Otevřené setkání, kde se po společném warm-upu – rozhýbání se, naladění na své tělo, skupinu a prostor, věnujeme praxi Instantní kompozice – (taneční, pohybové, fyzické, hlasové) improvizace. Instatntní kompozice je umění tvorby „choreografie“ v přítomném okamžiku. Setkání tvoří ho aktivně lidé, kteří se právě sejdou. Rozvíjíme zkušenosti získané vlastní praxí taneční a divadelní improvizace, a z workshopů s umělci jako například Julyen Hamilton, Lisa Nelson, Kirstie Simson, Daniel Lepkoff, Mirka Eliášová, Roberta Legros Štěpánková… Zváni jsou všichni, kdo chtějí tříbit schopnost tvořit společnou kompozici svým tělem nebo hrou na hudební nástroj. Chceme vytvořit možnost pravidelného tréninku pro ty, co o to stojí, samozřejmě, že přijít si zaimprovizovat jen občas nebo jednorázově je úplně ok.


Bližší info zde: https://www.facebook.com/inst.composition


Lektoři: „Nejedná se o vedený workshop, ale sdílenou praxi. Setkávání pořádají Markéta Pucová a Honza Drahokoupil“


Cena: „Příspěvěk na sál: 100,- Kč.“


ENGLISH:


We will start on the 21st September!

venue: Tep39, Praha.


Open practice session of instant composition – dance, movement, physical, voice, music improvisation. We do some warm up together in the beginning, tune to our bodies, the space and others… and then we practise Instant composition – the art of creating „choreography“ in the present moment. The session is not a led workshop but is shared practice of all participants of the event. The aim of the session is to master and develop our experiences in instant composition, influenced by our own dance and theatre practice and by the art of improvisors such as Julyen Hamilton, Lisa Nelson, Kirstie Simson, Daniel Lepkoff, Mirka Eliášová, Roberta Legros Štěpánková… We are creating space for regular practice for those who are interested but of course it´s absolutely ok to just drop in.


More info here: https://www.facebook.com/inst.composition


Lecturers: „This is not a guided workshop, but a shared practice. The meeting is organized by Markéta Pucová and Honza Drahokoupil“


Price: „to pay rent: CZK 100.“

 

Omlouváme se, TEP39 je od 1. 1. 2024 mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

This will close in 0 seconds