prostor39

info

Obecné

Otevírací doba: Pro veřejnost je tep39 přístupný pouze v době lekcí a kurzů, pro nájemce na základě domluvy. Otevírací dobu kavárny v 1. patře naleznete zde.

 

Zázemí: šatna, toalety, ale i chill zóna s rychlovarnou konvicí, základním nádobím, židlemi a stolkem

 

Vybavení: podlaha – taneční povrch: černý baletizol, jógamatky k zapůjčení, reprobedny s malým mixpultem připravené na připojení telefonu nebo počítače, deky

 

Kudy do tepu39 : tep39 je –1. patro prostoru39 na Řehořově 33/39. Při vstupu do budovy uvidíte po pravé straně schody dolů, následujte nápisy tep39

 

Kapacita a rozměry: Pohybové studio má nepravidelný tvar s plochou cca 130 m2 s jedním sloupem.

tj. cca 15 tanečníků, max 20 lidí na podložce

 

Výška: strop cca 2,90 m, traverzy 2,54 m

 

Parkování je možné po předchozí domluvě přímo před budovou na vjezdu. Na modré zóně (60 Kč/h), nebo v přilehlých ulicích Husinecká, Husitská (30 Kč/h). O víkendu parkování na modré zóně zdarma.

 

V tepu39, stejně jako v celé budově, kromě rampy u vchodu, platí ABSOLUTNÍ ZÁKAZ KOUŘENÍ. Pokud uvidíme/ucítíme/zjistíme, že jste tento zákaz porušili, bude vám naúčtována pokuta 5000 Kč.

Pro účastníky lekcí/kurzů

Lekce/kurzy doporučujeme rezervovat předem zde na stránce. Můžete je i snadno online zaplatit.

 

Jak? V našem rezervačním systému! V sekci lekce/kurzy vyberte tu lekci, na kterou se chcete přihlásit a ukáže se vám možnost rezervace vč. platby. A nebo zaplaťte hotově na místě přímo lektorovi.

 

Na lekce můžete přijít 15 min předem, lektor vám otevře. K dispozici je šatna i wc. Po lekci si můžete skočit pro něco dobrého do kavárny o patro výš.

 

Překročením prahu tepu39 souhlasíte s těmito pravidly.

Pro nájemce/rezidenty

Příchod: Máte-li tep39 pronajatý, stavte se, prosím, na kavárně, kde vám dají klíče. Zamykejte za sebou, i když jste uvnitř. Pokud někoho čekáte, jděte mu otevřít.

 

Příprava + úklid: Myslete prosím na to, že v rámci vašeho pronájmu musíte stihnout vše, tzn. připravit si prostor pro své zkoušení či akci, ale i po sobě uklidit. Menší úložné prostory máme po domluvě k dispozici.

 

Prohlídka: Osobně je možná po předchozí domluvě. Zavolejte nám nebo napište a domluvíme se. Anebo se alespoň podívejte na fotky.

 

Překročením prahu tepu39 souhlasíte s těmito pravidly.

 

Omlouváme se, TEP39 je od 1. 1. 2024 mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

This will close in 0 seconds